epilácia Žilina

najúčinnejšie a trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia

EPILÁCIA ŽILINA

Túžite po hladkej pokožke bez nežiaduceho ochlpenia, ktorú nemožno dosiahnuť používaním žiletiek či bolestivých epilátorov? Tento estetický problém vie spôsobiť výrazné zníženie sebavedomia, veľké komplexy, ale predovšetkým zdravotné problémy. Navštívte naše štúdio, kde Vám poskytneme najlepšie riešenie!

V štúdiu DermaLase Žilina pracujeme s najnovším typom lasera od americkej firmy Syneron-Candela GentleLase Pro. Ten je výnimočný práve pre jeho efektívnosť, bezbolestnosť a nadmernú bezpečnosť, k čomu prispieva luxusné patentované chladenie DCD (Dynamic Cooling Device).

Veľmi radi Vám poskytneme konzultácie a všetky dôležité informácie ohľadom laserovej epilácie prístrojom Candela GentleLase Pro s ochotou a bez akýchkoľvek poplatkov. Náš milý a odborne zaučený personál Vám predstaví princíp a priebeh laserovej epilácie a poskytne odbornú inštruktáž pri ošetrení pokožky pred a po zákroku. 

Po konzultáciách nastavíme parametre špeciálne pre Váš fototyp pokožky a ujasníme Vám nasledujúci priebeh ďalších ošetrení, čím dosiahneme najúčinnejšie a najlepšie výsledky.

 

EPILÁCIA V ŠTÚDIU DERMALASE ŽILINA

Ako funguje proces laserovej epilácie?

Laserový impulz pôsobí priamo na farbivo v chĺpku, ktoré následne tepelne zničí. Špeciálny laserový lúč prechádza cez kožu až ku vlasovej cibuľke, kde reaguje s melanínom – farbivom v korienku chĺpku. Pri tomto procese ho zahreje na nadmerne vysokú teplotu a následne ho spáli. A to všetko bez porušenia pokožky, cez ktorú lúč prechádza. 

Proces odstraňovania ochlpenia pomocou laserovej epilácie je funkčný iba v prípade, že sa ochlpenie nachádza v aktívnej rastovej fáze. Tým pádom chĺpky v tejto fáze už ďalej nevyrastú. Keďže sa v rastovej fáze nenachádza kompletne celé telesné ochlpenie, je potrebné tento proces znova opakovať. Keďže je každý náš klient špecifický, počet opakovaní sa môže líšiť a to v závislosti od hrúbky chĺpkov alebo farby pokožky a ochlpenia. Priemerne sa tento zákrok odporúča opakovať 5 až 8-krát.

 

Objednať sa na bezplatnú konzultáciu